JAVNI POZIV izlagačima za sudjelovanje na manifestaciji ”BOŽIĆ U OPĆINI NIJEMCI”

Turistička zajednica općine Nijemci u suradnji s Općinom Nijemci i ove godine organizira ”BOŽIĆ U OPĆINI NIJEMCI” koji će se održati u središnjem parku u Nijemcima u razdoblju od 10. prosinca 2022. do1. siječnja 2023. godine. 

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane poduzetnike, obrtnike, umjetnike, udruge i OPG-e na sudjelovanje. Na sajmu je dostupno 2 drvene kućice. Kućice su namijenjene ugostiteljima za posluživanje hrane i pića. Korištenje kućice se naplaćuje. Cijena drvene kućice je 150,00 kn po danu. Cilj nam je osigurati gastronomsku ponudu (brza hrana i grill ponuda), tradicionalne slastice, tradicionalne suhomesnate proizvode, ponudu prigodnih alkoholnih i bezalkoholnih pića te ostale rukotvorine i proizvode OPG-a, obrtnika i dr.

Za sudjelovanje na sajmu potrebno je ispuniti prijavnicu koju možete PREUZETI OVDJE ili zatražiti putem mail adrese: turistickazajednicaon@gmail.com ili na adresi Turističke zajednice općine Nijemci: Trg kralja Tomislava 6, Nijemci.

Kontaktirati nas možete na broj: 099 599 5355.

Prijave se primaju do 7. prosinca 2022.

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE NIJEMCI
TRG KRALJA TOMISLAVA 6
32245 NIJEMCI

Mobitel: 099 599 5355
e-mail: turistickazajednicaon@gmail.com

Nijemci, 5.12.2022.
Ur.broj: 65-I/2022

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content