Ljetna večer u Srijemu

 

,,Ljetna večer u Srijemu” prvi put se održala 4. kolovoza 2019. u središnjem parku u Nijemcima pod geslom ,,LJETOVANJE NA BALI”. Kako je ovaj događaj zainteresirao i potaknuo mnoge posjetitelje na dolazak i u 2020. godini održat će se isti.

Sam događaj donio nam  pregršt lijepih i zanimljivih aktivnosti pa su nas tako zabavljali ,,Ulični zabavljači” – ,,MAK TEATAR”, te je odrađena radionica izrade ukrasnih predmeta od šuške i makova i još poneko iznenađenje.
U suradnji s Udrugom stari sportovi ,,Konopaš Privlaka” organizirano je natjecanje ,,POVUCI – POTEGNI” u kojem su sudjelovale ekipe iz udruga općine Nijemci i ostali zainteresirani stanovnici.

Turistička zajednica općine Nijemci pobjednicima je dodjelila nagrade.
Ono što bismo još istaknuli je ,,Fire show” , također u izvedbi kazališta ,,MAK TEATRA”.

Kako bismo vam pokazali kako ljeto u Srijemu također može biti uzbudljivo dođite u Nijemce, provozajte se na brodu Sveta Katarina i uživajte u ljetnim večerima koje su obogaćene zabavnim i sportskim događajima.

Podijeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content