Božić u Nijemcima

 

Prateći trend održavanja adventskih događanja diljem Hrvatske, ali i svijeta 2017. godine prvi puta je održana manifestacija Božić u Nijemcima.

Manifestacija se održava u središnjem parku u Nijemcima. Obzirom da je adventsko vrijeme, vrijeme obiteljskog druženja i najljepše doba godine za djecu, najveća pažnja usmjerena je upravo na njih. Organizirane su dječje predstave, nastupi dječjeg tamburaškog sastava, dječji crkveni zborovi i KUD-ovi. Djeca s nestrpljenjem očekuju Djed Božićnjaka koji svakom djetetu uruči prigodan poklon. Uoči i nakon Božića održavaju se koncerti zabavne glazbe, pjevačkih zborova, razne radionice i sportska događanja.

Kako je novogodišnja noć najluđa noć u godini tako i mi u općini Nijemci zabavnim koncertima i svečanim programom idemo ususret novogodišnjoj noći.

Pozivamo vas na Božićnu čaroliju.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email