Božić u Nijemcima

 

Prateći trend održavanja adventskih događanja diljem Hrvatske, ali i svijeta 2017. godine prvi puta je održana manifestacija Božić u Nijemcima.

Manifestacija se održava u središnjem parku u Nijemcima. Obzirom da je adventsko vrijeme, vrijeme obiteljskog druženja i najljepše doba godine za djecu, najveća pažnja usmjerena je upravo na njih. Organizirane su dječje predstave, nastupi dječjeg tamburaškog sastava, dječji crkveni zborovi i KUD-ovi. Djeca s nestrpljenjem očekuju Djed Božićnjaka koji svakom djetetu uruči prigodan poklon. Uoči i nakon Božića održavaju se koncerti zabavne glazbe, pjevačkih zborova, razne radionice i sportska događanja.

Kako je novogodišnja noć najluđa noć u godini tako i mi u općini Nijemci zabavnim koncertima i svečanim programom idemo ususret novogodišnjoj noći.

Pozivamo vas na Božićnu čaroliju.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content