Biciklistička staza općine Nijemci

 

Kroz projekt Centar za promatranje ptica nadograđena je postojeća biciklistička ruta Srijem. U Općini Nijemci postoje 3 biciklističke rute kojima možete obići najljepše dijelove Općine. Prva ruta spaja Nijemce i izletište Sopotac. Vožnjom od 13 km proći ćete kroz Nijemce, D.N.Selo, Panjik, Dubrave, Poloj te svoju biciklističku avanturu završiti na izletištu Sopotac. Sljedeća ruta je ujedno i najkraća od svega 7km, a prolazi kroz Pograđe, Dubovicu i ponovno Podgrađe. Ukoliko želite doživjeti ljepotu spačvanskih šuma možete krenuti od Lipovca, preko Spačvanske šume i doći opet u Lipovac, ova ruta je najduža od 20km vožnje.

Ukoliko se želite upustiti u avanturu vožnje biciklom, a ne posjedujete ga ne morate se brinuti. Turistička zajednica posjeduje 13 bicikala koji se mogu iznajmiti u svakoj prigodi. 

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content