JAVNI POZIV izlagačima za sudjelovanje na manifestaciji ”Divan je kićeni Srijem”

Turistička zajednica općine Nijemci u suradnji s Općinom Nijemci i ove godine organizira ”Divan je kićeni Srijem” koji će se održati u središnjem parku u Nijemcima u razdoblju od 16. lipnja 2023. do 18. lipnja 2023. godine.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane poduzetnike, obrtnike, umjetnike, udruge i OPG-e na sudjelovanje. Na sajmu je dostupno 2 drvene kućice. Kućice su namijenjene ugostiteljima za posluživanje hrane i pića. Korištenje kućice se naplaćuje. Cijena drvene kućice je 20,00 eura po danu. Cilj nam je osigurati gastronomsku ponudu (brza hrana i grill ponuda), tradicionalne slastice, tradicionalne suhomesnate proizvode, ponudu prigodnih alkoholnih i bezalkoholnih pića te ostale rukotvorine i proizvode OPG-a, obrtnika i dr.

Za sudjelovanje na sajmu potrebno je ispuniti prijavnicu koju možete PREUZETI OVDJE ili zatražiti putem mail adrese: turistickazajednicaon@gmail.com ili na adresi Turističke zajednice općine Nijemci: Trg kralja Tomislava 6, Nijemci.

Kontaktirati nas možete na broj: 099 599 5355.

Prijave se primaju do 16. lipnja 2023.

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE NIJEMCI
TRG KRALJA TOMISLAVA 6
32245 NIJEMCI

Mobitel: 099 599 5355
e-mail: turistickazajednicaon@gmail.com

Nijemci, 14.6.2023.
16-I/2023

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content