JAVNI POZIV izlagačima za sudjelovanje na manifestaciji ,,Divan je kićeni Srijem”

Turistička zajednica općine Nijemci u suradnji s Općinom Nijemci i ove godine organizira ,,Divan je kićeni Srijem” koji će se održati u središnjem parku u Nijemcima u razdoblju od 17. lipnja 2022. do 19. lipnja 2022.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane poduzetnike, obrtnike, umjetnike, udruge i OPG-e na sudjelovanje. Na sajmu je dostupno 3 drvene kućice. Kućice su namijenjene ugostiteljima za posluživanje hrane i pića. Korištenje kućice se naplaćuje. Cijena drvene kućice je 150,00 kn po danu. Cilj nam je osigurati gastronomsku ponudu (brza hrana i grill ponuda), tradicionalne slastice, tradicionalne suhomesnate proizvode, ponudu prigodnih alkoholnih i bezalkoholnih pića te ostale rukotvorine i proizvode OPG-a, obrtnika i dr.

Za sudjelovanje na sajmu potrebno je ispuniti prijavnicu koju možete zatražiti putem mail adrese: turistickazajednicaon@gmail.com ili na adresi Turističke zajednice općine Nijemci: Trg kralja Tomislava 6, Nijemci.

Kontaktirati nas možete na broj: 099 599 5355.

Prijave se primaju do 10. lipnja 2022.

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE NIJEMCI
TRG KRALJA TOMISLAVA 6