Online edukacija

Srijedom u 17, IQM Destination
DATUM: 23.02.2022. godine u 17,00 sati
TEMA: Kako razvijati turizam u skladu sa svjetskim trendovima i našim realnim mogućnostima,
na korist cjelokupnoj lokalnoj zajednici?
GOST PANELA:
Đuro Tomljenović, urednik portala Turizmoteka
Trenutno urednik Turizmoteke, turističkog news portala.
Novinar HTV-a, koji je bio urednik brojnih emisija o gospodarstvu  i turizmu. Zadnjih godina rada bio je urednik gledane Turističke klase.
Iskusni novinar koji je pokrenuo i više od 19 godina vodio svima poznati Poslovni klub, za koji je dobio godišnju nagradu Hrvatskog novinarskog društva „Marija Jurić Zagorka“.
U 40 godina rada na HTV-u bio je jedan od najrelevantnijih imena u hrvatskom poslovnom novinarstvu. Godine 1998. dobiva Godišnju nagradu Ministarstva turizma “ Anton Štifanić“, a 1999. za zasluge u preobražaju naših turističkih mjesta kroz akciju “Turistički cvijet – Kvaliteta za Hrvatsku”, koju je osmislio i pokrenuo, dobio je najveće državno priznanje u gospodarstvu “Red Danice Hrvatske s likom Blaža Lorkovića”.
LINK ZA ONLINE EDUKACIJU:
Moderatorica: Đurđica Šimičić, IQM Destination
U panel raspravu će se uključiti turistički djelatnici, koji će iznositi svoja iskustva, rješenja i podijeliti svoje ideje..
Za dolazak na predavanje dovoljno je upisati ime i prezime osobe koja je prisutna na predavanju. Podaci se upisuju pri ulasku na predavanje.
Slobodno pripremite pitanja koja ćete predavaču moći postaviti u pismenom obliku (chat u tijeku predavanja).
Webinar se snima, snimka će biti javno objavljena.
Dobro nam došli !