Poziv na novi webinar

Pozivamo vas na webinar „Važnost vizualnih komunikacija i kvalitetne fotografije za brendiranje“ koji će se održati u srijedu, 17. studenoga u 17.00 sati na Zoomu.

Svjesni važnosti kvalitetne prezentacije usluga i proizvoda, pozvali smo na panel IQM Destination EDUCATION goste koji će nam pomoći da osvijestimo važnost vizualnih komunikacija uključujući vrhunski dizajn i kvalitetne fotografije za brendiranje i povećanje prodaje.

Gosti panela su Danira Orešić, direktorica PR agencije Light komunikacije, koja će na konkretnim primjerima pokazati važnost intergiranog rada PR manager – dizajner – fotograf, kao i kreativnosti i originalnosti koje su uvjet uspješnog brendiranja i autentičnosti, te Hrvoje Serdar, fotograf specijaliziran za fotografiranje i snimanje hotelskih grupacija, eksluzivnih destinacija i gastronomskih sadržaja, autor mnogih uspješnih hrvatskih i inozemnih kampanja.

Panelom će moderirati Đurđica Šimičić, IQM Destination.

Dobro nam došli, veselimo se čuti još jednu pozitivnu priču prepunu iskustva i konkretnog primjera iz prakse.

Webinar se snima, snimka će biti javno objavljena.

LINK: https://us02web.zoom.us/…/reg…/WN_tFJ0GLmRQL-PlJ9f-RXsBg

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content