„Događanja inspirirana kulturom i tradicijom“

U srijedu 3. studenoga u 17 sati na Zoomu očekuje nas edukacija na temu „Događanja inspirirana kulturom i tradicijom“.

Gosti panela su Ivana Matušan, direktorica Turističke zajednica Grada Raba, koja će nam predstaviti manifestaciju Rabska fjera, te Dalibor Cvitković, direktor Turističke zajednice Grada Malog Lošinja, koji će predstaviti festival Lošinjskim jedrima oko svijeta.

Čut ćemo iz prve ruke na koji se način organiziraju ovako velika događanja, različitim načinima rada i stilom pripreme i realizacije, ali uvijek poštivajući pravila struke i tradicijsku baštinu. Koji su izazovi? Rješenja? Najbolji primjeri prakse i mjerenje učinkovitosti?

Panel edukaciju vodi: Đurđica Šimičić, IQM Destination

Molimo pripremite pitanja, na kraju predavanja pokušati ćemo odgovoriti na svako.

Link na edukaciju: https://us02web.zoom.us/s/86348389811…
Passcode: 772052

Webinar se snima i snimka će biti javno objavljena.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content