IQM Destination EDUCATION

Pridružite nam se u srijedu 27. listopada u 17 sati na webinaru „Razvoj novog proizvoda – CAMINO kroz Hrvatsku – vjerski turizam“.

Na edukaciji svoja će iskustva s nama podijeliti Nataša Jurina, univ.spec.oec., koja je završila stručni specijalistički studij iz područja destinacijskog menadžmenta, a upoznat će nas s pozitivnim primjerom prakse – novim proizvodom Camino u Krku koji danas ima sve veći broj posjetitelja, Vedran Pražen, tajnik Bratovštine Sv. Jakova, začetnika projekta Camino kroz Hrvatsku, te Luka Kolovrat, direktor TZ Imota, gdje je ove godine pokrenuta tematska staza Camino.

Panelom će moderirati Đurđica Šimičić, mag. oec., IQM Destination.

Vjerujemo da ćemo vas inspirirati i na jednostavan način ispričati kako operativno pripremiti sve resurse za kvalitetnu realizaciju.

Link na edukaciju:

https://us02web.zoom.us/s/85719871627…
Passcode: 555887

Webinar se snima i snimka će biti javno objavljena.
Vidimo se u srijedu 27. listopada u 17.00 na Zoomu!

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content