Priprema kvalitetne promocije, započinje i završava s izradom kvalitetnih fotografija smještajnog objekta unutra i izvana

U promociji smještajnih kapaciteta, fotografija je sve. Dobro, možda ne baš sve, ima nešto i u ocjenama smještaja ili cijeni, ali bez dobre fotografije, gost teško da će ući u naš oglas i primijetiti sve one sjajne stvari koje nudimo.   Iz toga razloga, u mjesecu svibnju, u sklopu projekta IQM Destination, Turistička zajednica općine Nijemci svim svojim dionicima projekta platila je usluge profesionalnog fotografa te će fotografije svojih objekata dobiti na korištenje. Marketing počinje s kvalitetnim fotografijama. Za naše dionike vrlo je važno imati kvalitetne fotografije kojima će se prezentirati i kojima će privući goste. Fotografije stimuliraju naš um i pomoći će da se gosti vide u njihovim smještajima.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content