12.05. u 17,00 sati – Sportski turizam – aktivni i pustolovni turizam

Nastavljamo s nizom predavanja IQM Destination Education.

U srijedu 12. svibnja u 17.00 na Zoomu imat ćemo priliku poslušati stručnjake, dobiti praktične savjete i čuti iskustva iz prakse na predavanju „Sportski turizam – aktivni i pustolovni turizam“.

Panelisti Iva Bencun, predsjednica Zajednice pustolovnog turizma pri HGK, Luka Kolovrat, direktor Turističke zajednice Imota, i Krešo Rogoz, vlasnik i direktor Croatia Open Land DMC, predstavit će nam usluge pustolovnog i aktivnog turizma poput raftinga, slobodnog penjanja, zip linea i slično. Predavanjem moderirati Đurđica Šimičić, IQM Destination.

Veselimo se još jednom edukativnom i interaktivnom predavanju. Vidimo se na Zoomu: https://us02web.zoom.us/…/reg…/WN_SMQly0sDR1Wr0xdGEYMphA


Za dolazak na predavanje dovoljno je upisati ime i prezime osobe koja je prisutna na predavanju. Podaci se upisuju pri ulasku na predavanje. Pripremite slobodno pitanja koja ćete predavaču moći postaviti u pismenom obliku (chat u tijeku predavanja).

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content