Najava edukacije

U srijedu, 5. svibnja u 17.00 očekuje nas još jedno IQM Destination Education predavanje – ovaj put s temom „Sportski turizam kao vrhunska destinacijska ponuda – pješačke, planinarske i biciklističke staze“.

Panelisti Marina Šćiran Rizner, direktorica Turističke zajednice Grada Novalje, Martin Čotar, Odjel za bike&outdoor Istarske županije, i Ivan Cvitanić, direktor Turističke zajednice Grada Supetra, predstavit će načine kako najbolje organizirati kvalitetnu sportsku infrastrukturu i pripremiti sve uvjete za gosta koji voli pješačiti, biciklirati ili planinariti, dok će predavanjem moderirati Đurđica Šimičić, IQM Destination. Imat ćemo priliku upoznati i projekte Life on Mars – trail, otok Pag te Via Bratia – tematska turističko-planinarska staza, otok Brač.

Pridružite nam se na Zoomu u srijedu 5. svibnja u 17.00 sati: https://us02web.zoom.us/…/reg…/WN_D0jZMJ14RZOE6JKnYv9Pdg

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content