ZAPOČELA PROVEDBA PROJEKTA INTEGRALNOG UPRAVLJANJA KVALITETOM U DESTINACIJI – IQM DESTINATION DUNAV I SRIJEM

Turistička zajednica općine Nijemci, Grad Ilok i Turistička zajednica grada Vukovara u suradnji s tvrtkom Feel IQM započela je s provođenjem projekta Integralnog upravljanja kvalitetom u destinaciji Dunav i Srijem. Integralno upravljanje kvalitetom model je razvoja turističke destinacije Dunav i Srijem.

Projekt IQM Destination Dunav i Srijem ima za cilj poboljšati cjelokupnu kvalitetu destinacije povezivanjem subjekata u destinaciji Dunav i Srijem kako bi gostima pružili najbolju uslugu, promicali kvalitetu i poticali na izvrsnost.

IQM sustavno i kontinuirano provodi monitoring, prati razvoj kvalitete, savjetuje kako unaprijediti destinacijsku kvalitetu i promiče integriranost, lokalnu autohtonu priču, domaće kvalitetne proizvode, kulturu destinacije i stavlja u fokus kvalitetu i gosta koji destinaciju doživljava u cijelosti.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content