Besplatno oglašavanje privatnog smještaja na Njuškalu

Više od 12 godina Njuškalo je domaći partner privatnim iznajmljivačima te im pruža podršku u njihovom radu.

Kako bi skupa pronašli rješenje za ovu godinu, koja se značajno razlikuje od dosadašnjih, Njuškalo je pripremilo još napredniju kategoriju Turizam!

Svjesni uloge privatnih iznajmljivača i u želji da zajedno doprinesu što bržem oporavku domaćeg turizma, Njuškalo nudi privatnim iznajmljivačima da na platformi potpuno besplatno oglase svoje smještajne jedinice sve do 31. prosinca!

Ponudu na Njuškalu dnevno vide stotine tisuća ljudi, objavljuju ih i u svojoj Facebook zajednici koja broji gotovo pola milijuna fanova, a dostupni su i u Njuškalo aplikaciji, do sada preuzetoj više od milijun puta!

Više o novoj platformi i prednostima besplatnog oglašavanja možete pročitati ovdje.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content