Obavijest

Dana 23. rujna 2020. godine donesen je Pravilnik o dopunama Pravilnika o odgodi ili oslobađanju od plaćanja turističke pristojbe za osobe koje pružaju ugostiteljske usluge u domaćinstvu ili na obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu (NN 105/20) te je isti dana 25. rujna 2020. objavljen na mrežnim stranicama Ministarstva turizma i sporta i u Narodnim novinama.

U nastavku dostavljamo poveznice na kojima je dostupan predmetni Pravilnik:

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/full/2020_09_105_1964.html
https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2020_09_105_1964.html

U skladu s predmetnim Pravilnikom, uskoro će se izvršiti obračun za preostala dva obroka godišnjeg paušalnog iznosa turističke pristojbe pružateljima ugostiteljskih usluga smještaja u domaćinstvu ili na obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu u sustavu eVisitor o čemu ćemo Vas pravovremeno obavijestiti.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content