Tjedan odmora vrijedan

Ministarstvo turizma i sporta Republike Hrvatske i Hrvatska turistička zajednica u postupku su ponovnog pokretanja akcije i kampanje pod nazivom „Tjedan odmora vrijedan“ kojom se u terminu od 16. do 25.10.2020. omogućuje svim zainteresiranim građanima da putuju i upoznaju druge dijelove Hrvatske uz značajne uštede (50% popusta na usluge).

Na sudjelovanje u akciji mogu se prijaviti svi poslovni i privatni subjekti iz turističkog sektora poput hotela, privatnih iznajmljivača, turističkih agencija, restorana, barova, nacionalnih parkova i parkova prirode, muzeja, galerija, prijevoznika, rent-a-cara, iznajmljivača plovila te subjekata zdravstvenog i lječilišnog turizma.

Dovoljno je prijaviti se na stranicu www.tjedanodmoravrijedan.hr te prilagoditi cijene sukladno uvjetima Ministarstva turizma i sporta i HTZ-a koje će biti aktualne u tjednu od 16. do 25.10.2020.

Prijaviti se možete na sljedećoj poveznici: https://tjedanodmoravrijedan.hr/B2B/

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content