EDUKACIJA ZA PRIVATNE IZNAJMLJIVAČE I ONE KOJI TO ŽELE POSTATI

Sukladno ukazanoj potrebi, Turistička zajednica općine Nijemci organizirala je edukaciju za privatne iznajmljivače i one koji to žele postati. Edukacija je održana 26. veljače s početkom u 10,00 sati u vijećnici u zgradi Općine Nijemci. Privatni iznajmljivači u posljednje vrijeme imaju iznimno veliku važnost za cjelokupni sustav turizma Hrvatske, a time i općine Nijemci.

Radionice za iznajmljivače uključivale su:
1. Administracija i pravni propisi: Zakonske obveze o pružanju usluga u turizmu koje uključuju i vrijeme za Q&A
2. Marketing: Kako oglašavati i koristiti društvene mreže koje uključuju i vrijeme za Q&A.

Podjeli

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Skip to content