Dani hrvatskog turizma od 02.- 04. listopada 2019.

Dani hrvatskog turizma 2019. u Slavoniji – Gurmanska ruta u Vukovarsko – srijemskoj županiji, popratni program i ponuda od 02.- 04. listopada 2019.

Za sve sudionike i posjetitelje u ponudi posebni gastro jelovnici “Okusi Srijema i Slavonije” u nekoliko restorana.

Program ovogodišnjih Dana hrvatskog turizma možete vidjeti ovdje, a više detalja možete pronaći i na web stranici Hrvatske turističke zajednice.
Kotizacija za sudjelovanje iznosi 690,00 kn po osobi, a prijavu možete izvršiti putem online obrasca na stranici Ministarstva turizma. Preporučamo da radi ograničenih smještajnih kapaciteta, što prije osigurate smještaj,.

Dani hrvatskog turizma 2019. u Slavoniji i Srijemu – popratni program u Vukovarsko-srijemskoj županiji  03.10.2019.