Poziv na sudjelovanje – Dječja utrka

Datum: 7.09.2024.
Mjesto: Nijemci

Disciplina:
Dječja utrka – start 15:00 h (besplatna startnina), sudionici su obavezni prijaviti svoje sudjelovanje na mail: info@tz-opcinanijemci.hr ili osobno u Turističkoj zajednici općine Nijemci (zgrada Općine Nijemci) na adresi Trg kralja Tomislava 6 u Nijemcima.

Organizator: Turistička zajednicom općine Nijemci
Kontakt: info@tz-opcinanijemci.hr, 099 599 5355

U sklopu manifestacije Triatlon RISS – Rijeke i staze Srijema TZO Nijemci organizira DJEČJU UTRKU u 4 kategorije. Pobjednici će biti nagrađeni s prikladnim nagradama.

Kategorije:

1. Djeca predškolskog uzrasta – 250 m
  2. 1. i 2. razredi osnovnih škola – 500 m
  3. 3. i 4. razredi osnovnih škola – 1.000 m
  4. 5. i 6. razredi osnovnih škola – 1.500 m

Sve utrke trče se dijelom ulice J. J. Strossmayera (početak ulice prema Domu zdravlja u Nijemcima i oko Doma zdravlja). Ruta je kružna i duž cijele rute asfaltirana i bez stepenica. Ovo je idealna utrka za popravljanje osobnih rekorda i za trkače početnike koji se tek trebaju okušati u dužim disciplinama. Start i cilj utrke na istom su mjestu – Početak ulice prema Domu zdravlja u Nijemcima

Prijave za utrku
Zbog ograničenog broja natjecatelja, obvezna je prethodna prijava natjecatelja najkasnije do 5. rujna 2024. godine. Prijava je pravovaljana sa ispunjenom prijavnicom Prijavnica_Dječja utrka i ispunjenim obrascem Obrazac_Izjava o davanju suglasnosti za obradu podataka_Dječja utrka

Dječja utrka: besplatne prijave i sudjelovanje. Ova utrka je otvorena za sve dječake i djevojčice.

Prijava putem prijavnice je obavezna, bez obzira što je utrka besplatna. Ne postoji mogućnost prijave na dan utrke.

Roditelji/staratelji prijavom djeteta preuzimaju potpunu odgovornost za sudjelovanje djeteta i odustaju od mogućnosti prijenosa odgovornosti na organizatore ili treću stranu.

Prijava uključuje:

– sudjelovanje na utrci
– prikladne nagrade za prva tri mjesta po kategoriji
– dežurstvo i osiguranje Hitne pomoći
– DJ
– fotografiranje utrke
– snimanje utrke

Za vrijeme i nakon utrka predviđen je zabavni program uz DJ-a i proglašenje pobjednika.

Utrka je besplatna, ali prijave su obvezne.

Datum: 7. rujna 2024. Vrijeme: 15:00h Lokacija: Početak ulice prema Domu zdravlja u Nijemcima

Cilj nam je potaknuti djecu na aktivnost, promovirati zdrav način života i pružiti djeci i cijelim obiteljima nezaboravno iskustvo trčanja i sudjelovanja u utrci. Prijavom na utrku svi natjecatelji suglasni su da organizator smije koristiti fotografije i video snimke nastale za vrijeme, prije i poslije utrke za potrebe promocije događaja i prema želji organizatora.