galerija

Turistička zajednica općine Nijemci u suradnji s Općinom Nijemci i ove godine organizira "Božić u Nijemcima", koji  će se održati u središnjem parku u Nijemcima u razdoblju od  23. prosinca 2018. do 01.siječnja 2019. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane poduzetnike, obrtnike, umjetnike, udruge i OPG-e na sudjelovanje. Na sajmu će biti dostupne 3 drvene kućice  i 8 štandova. Kućice su namijenjene ugostiteljima za posluživanje hrane i pića ( dvije kućice za posluživanje pića, a jedna kućica za posluživanje hrane) . Korištenje kućica se naplaćuje. Cijena adventske kućice je 1.500,00 kn ( korištenje tijekom cijele manifestacije). Izlagačima su na raspolaganju štandovi čije se korištenje ne naplaćuje.

 

Cilj nam je osigurati gastronomsku ponudu ( brza hrana i grill ponuda) , tradicionalne slastice, tradicionalne suhomesnate proizvode, ponudu prigodnih alkoholnih i bezalkoholnih pića te ostale rukotvorine i proizvode OPG-a, obrtnika i dr.

Za sudjelovanje na sajmu potrebno je poslati PRIJAVNICU na e-mail  , kontaktirati nas broj telefona 099 447 8883 ili donijeti prijavnicu osobno na adresu Turističke zajednice općine Nijemci ( u zgradi Općine Nijemci – na katu).

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE NIJEMCI
TRG KRALJA TOMISLAVA 6
32245 NIJEMCI
e-mail:
Pamela Reštarović 099 645 7745
Sanja Gluaković 098 972 4258